"II. Gyermekfesztivál" köszönőlevele

A szervezők és a II. Országos Nyárköszöntő Fóti Gyermekfesztiválon részt vevő gyermekek, fiatalok köszönik az Alapítvány segítő együttműködését és önzetlen támogatását.

Köszönőlevél a Wesley János Óvodától

Gyűjtés a Fejér Megyei Gyermekvédelmi Központ (Székesfehérvár) számára

Fejér Megyei Gyermekvédelmi Központ (Székesfehérvár) által nevelt és gondozott gyermekeket támogatjuk, élelmiszer-, ruha-, játék adományokkal.

II Nyárköszöntő Gyermekfesztivál

Közeleg a június, pontosabban a 16. és 17. napja, amikor a terveink szerint ISMÉT megrendezzük a Második Nyárköszöntő Gyermekfesztivált!

Köszönőlevél az 1. Országos Nyárköszöntő Fóti Gyermekfesztiváltól

Karácsonyi gyűjtés

Alapítványunk évek óta segíti Fóton a Károlyi István Gyermekközpont áldozatkész munkáját, ahol 1957-óta befogadják és nevelik a családjuktól elszakadt, illetve család nélkül felcseperedő gyerekeket.

Olvasókészülék átadás

A Gyengénlátók Általános Iskolája, Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézménye és Diákotthona részére olvasókészülékeket adtunk át.

"Gyermekfesztivál" köszönőlevele

A szervezők és az I. Országos Nyárköszöntő Fóti Gyermekfesztiválon részt vevő gyermekek, fiatalok köszönik az Alapítvány segítő együttműködését és önzetlen támogatását.

Árvíz a Dunán - segítettünk

Az elmúlt ötven évben nem volt olyan magas a vízszint a Dunán, mint amilyen bekövetkezett 2013. júniusi napokban.
Szinte mindenhol meghaladta a valaha mért legmagasabb vízállást.

2013 évben elnyert pályázatok

>>

2013-as átadások - Semmelweis Egyetem Tűzoltó utcai Gyermekklinika - Endoszkópos képalkotó rendszer

A Vészhelyzet 2002 Életmentő Alapítvány 2013. május 21.-én a Semmelweis Egyetem II. számú Tűzoltó utcai Gyermekklinika részére egy Endoszkópos képalkotó rendszert és tartozékait adott át 6.234.825.- Ft értékben.

2013 - Ipoly folyó áradása

Károlyi István Gyermekközpont köszönő levél

Alapítványunk a Fóti Károlyi István Gyermekközpontban felújításra váró belső helyiségek, udvari játékok felújítási munkálataihoz kaptunk segítséget a Poli-Farbe Kft-től.
A Poli-Farbe Kft. nagylelkű adománya színeket és örömet csempészett a gyermekek életébe.

2013 - Gyermeknap a Fóti Károlyi István Gyermekközpontban

2013. június 18.-án "Gyermekfesztivál" nappal megrendezésre kerül a fóti Gyermekközpontban a gyermeknap.

2013 - Heim Pál Kórház Gyermeknap

2013. május 30.-án a Heim Pál Kórház Gyermeknap alkalmából felkérte alapítványunkat, hogy támogassuk a gyereknapot.

2013 - Gyengénlátók Általános Iskolája

2013-as átadások - Semmelweis Egyetem Tűzoltó utcai Gyermekklinika

Károlyi István Gyermekközpont - Fót - Köszönőlevél

>>

Vakok Batthyány László Római Katolikus Gyermekotthon részére olvasókészülék átadása

Semmelweis Egyetem Tűzoltó utcai Gyermekklinika

Semmelweis Egyetem Orthopédiai Klinika

Semmelweis Egyetem Orthopédiai Klinika - tumoros és kemoterápiás betegek kórteremhez  tartozó fürdőszoba feljújítása

Gálaest a Boscolo New York Palace-ban

Gyermeknap a Vakok Batthyány László Római Katolikus Gyermekotthonában

Jótékonysági rendezvény a Tüskevár Általános Iskola tanulói javára

A Vészhelyzet 2002 Életmentő Alapítvány  2011. december 02.-án a Mosolyt az arcokra" Jótékonysági Koncert a Tüskevár Általános Iskola tanulói javára megrendezésre kerülő rendezvényt támogatta 130.000.- ft-al.